Miejsce dobrego wypoczynku - Zakopane
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Zakopane. Powrt na stron gwn
Strona gwna

Jesteś 22963
gościem
na naszej stronie


OFERTA

witamy

Zapraszamy na dobry wypoczynek w magicznym miejscu jakim jest Zakopane.
Polecamy mały obiekt wypoczynkowy zlokalizowany w południowej, zielonej części Zakopanego na tzw "Parcelach Urzędniczych", blisko skoczni narciarskiej i wyciągów na Krokwi, ronda Kuźnickiego i wyjść na szlaki turystyczne w Tatrzańskim Parku Narodowym, a jednocześnie zaledwie 15 minut spacerem od centrum Krupówek.
Dom na ulicy Pocztowców (między ulicą Żeromskiego - na wysokości stacji benzynowej, a zbiegiem ulic Piłsudskiego, Zwierzynieckiej i Szymanowskiego - blisko siedziby Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego) pod numerem 19 prowadzony jest w rodzinnej atmosferze.
Do dyspozycji naszych Gości jest osiem pokoi 2, 3 i 4-osobowych, kuchnia umożliwiająca przyrządzanie śniadań i kolacji, duży, trawiasty teren na zapleczu budynku gdzie mozna świetnie się zrelaksować, poopalać, przygotować grilla itp, parking na terenie posesji z zamykaną na noc bramą GRATIS. Ceny w zależności od rodzaju pokoju i okresu oraz terminu wypoczynku już od 50 zł od osoby za dobę.
Kontakt:
www.napocztowcow19.dobrynocleg.pl,    mail: ukarpiela@o2.pl, tel. 18 20 63526 i 691-220225

Zapraszamy przez wszystkie miesiące w roku zarówno osoby indywidualne jak i zorganizowane grupy.

 

 
Zakopane - Miejsce dobrego wypoczynku Zakopane - Miejsce dobrego wypoczynku Zakopane - Miejsce dobrego wypoczynku

CENNIK

Dla grup zorganizowanych poza sezonem cena do negocjacji.W POBLIU

3 minuty spacerem do skoczni narciarskiej na Krokwi, 5 minut spacerem od Kościoła św. Krzyża, 15 minut spacerem do centrum Krupówek, 5 minut od Ronda Kuźnickiego, 1,5 km od dworców PKP i PKS


Copyright 2000 - 2021 | Zaloguj |